Warning: Declaration of JParameter::loadSetupFile($path) should be compatible with JRegistry::loadSetupFile() in /home/herkul/public_html/gencadam.com/libraries/joomla/html/parameter.php on line 512
Önerilen Web Site Bağlantıları - Genç Adam
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/herkul/public_html/gencadam.com/libraries/joomla/application/application.php on line 481

Önerdiğimiz Web Siteleri & Gönül Bağlantıları

Web Link Bediüzzaman Said Nursi

Üstad Bediüzzaman Said Nursi Hazretlerinin hayatından eserlerine, hakkında söylenenlerden akademik çalışmalara kadar tüm detayları barındıran bir kaynak web sitesi.

116

Web Link Herkül

Muhterem Fethullah Gülen Hocaefendinin ABD sohbetlerinin yayınlandığı, kendi resmi web sitesi.

111

Web Link fgülen

Fethullah Gülen Hocaefendi hakkında çıkan haber, makale, video gibi bir çok bilginin yanında, Hocaefendinin hayatı, vaazları, sohbet ve kitaplarında ki bilgilere ulaşabileceğiniz resmi sayfası.

91

Web Link Hizmete Sorulanlar

Hizmet Hareketi hakkında akıllara takılan çoğu soruya cevap bulabileceğiniz aynı zamanda sormak istediklerinizi de sorup cevap alabileceğiniz bir web sitesi.

101

Web Link Fethullah Gulen Org

Fethullah Gülen ve gönüllüler hareketi hakkında yayın yapan ingilizce bir web sitesi.

105

Web Link Fethullah Gulen Net

Fethullah Gülen hakkında ingilizce yayın yapan bir site.

100

Web Link Sorularla İslamiyet

Dünya çapında İslamiyet ile ilgili her konuda güvenilir bir başvuru kaynağı haline gelebilmeyi ve tüm dünya dillerinde hizmet vermeyi en önemli hedef olarak gören islami her türlü sorunun cevabının bulunabildiği kaynak bir site.

82

Web Link Sorularla Risale

Risalei Nurlar hakkında tüm sorulara cevap bulabileceğiniz kapsamlı bir site.

88

Web Link Resulullah.Org

Sevgililer Sevgilisi (sav) için yapılmış gül kokulu bir site..

108

Web Link Kuran TV

Kur'an-ı Kerimi en güzel seslerden dinleyebileceğiniz gibi, hatim programlarına ortak olabileceğiniz, tefsir ve mealleri araştırabileceğiniz kapsamlı bir site.

80

Web Link Kuran-ı Kerim.Org

Tefsir, Meal, tecvid dersleri, talim ve soru-cevaplar içeren güzel bir web sitesi..

78

Web Link Hanımlar.Com

Mümin bir kadının adeta rehberi halinde ki bu site, çocuk yetiştirmekten aile hayatına, sosyal hayattan iş hayatına kadar her türlü konuyu detaylı olarak ele almaktadır.

79

Web Link Son Peygamber

Peygamberimiz Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi vesselem) hakkında bu güne kadar hazırlanmış en kapsamlı ve anlaşılır bir site. Son Peygamber adıyla yayın yapan sitenin İngilizce, Almanca ve Rusca dil seçenekleri de mevcut.

80

Web Link Nur Penceresi

Nur derslerini tek bir adres üzerinden izlemek istiyorsanız bu siteden faydalanabilirsiniz. Hizmeti imaniyede ders veren hocalarımızın verdiği ve daha bir çok din dersini bu siteden takip edebilirsiniz.

103

Web Link Damlalar

Hizmet hakkında adından da anlaşıldığı gibi damla damla bilgi barındıran Azeri dilinde yayın yapan bir gönül eri sitesi..

92

Web Link Get The Fact

Gülen Hareketi ve Diyalog hizmetleri hakkında gerçekler ve daha fazlası için hazırlanmış ingilizce yayın yapan bir web sitesi.

89

GENÇ ADAM E-BÜLTEN

ARAMA

BİZİ TAKİP EDİN...

BU GÜNLER DE GEÇECEK

ÇATLAYAN RÜYA

ÇARPITILAN BEDDUA!

ŞAHİT OL YA RAB...

Mefkure Yolculuğu