Warning: Declaration of JParameter::loadSetupFile($path) should be compatible with JRegistry::loadSetupFile() in /home/herkul/public_html/gencadam.com/libraries/joomla/html/parameter.php on line 512
Duyurular - Genç Adam
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/herkul/public_html/gencadam.com/libraries/joomla/application/application.php on line 481

13.000 mail sonrası tekrar merhaba

2004 yılının son günleri…… Belkide Ergenekon’un dindarları(!) tarafından hazırlandığı şu günlerde daha da belirginleşen o 3 adet Karapropaganda CD’leri elimize geçmiş - hayret ve şaşkınlıkla - çarpıtma ve karalamaları izliyoruz. Karalamanın odağında Bediüzzaman Said Nursi ve muhterem M.Fethullah Gülen Hocaefendi var. “Yiğidi öldür ama hakkını yeme” anlayışı içinde kabul etmek lazım ; iyi hazırlanmış CD’ler, inandırıcı geliyor iddialar.


“Mümin bir mümin ile uğraşıyor” dedirtmek için aleyhinde yazı kaleme alanlara dahi “Haklarını Helal eden“ bu muhterem büyüklerimize , Hz.İbrahim’(AS) mın ateşine bir damla su taşıyan Karınca misali gencadam.net (gencadam.com) sitemizi faaliyete geçirdik. O günden bugüne 13.000’ i aşkın mail ile sorular inşallah cevablarını buldu, siz dostların tebrikleri süsledi sitemizi. Sık sorulan soruları cevabları ile birlikte sitemizde yayınlanarak Karapropagandanın oluşturmak istediği kara bulutların bertaraf edilmesinde karınca kararınca –inşallah- katkı sağladığımızı ümit ediyoruz.
Sitemizde yayınlanan Yazılar, herhangi bir kesim veya camianın sözcülüğünü yapmamaktadır. Sadece; Efendimiz (SAV) den anladığımız bir Hadis-i Şeriflerinde: (mealen) ” Ahirzamanda kudsilere tüm dünya devletleri kapılarını açacak” Hakikatına mazhar bu iki muhterem Zat’ların aleyhinde ortaya atılan asılsız karalamalarına mukabele eden bir heyecan ve aksiyon misalidir Genç Adam.

Başta Dr.Emin Şimşek Bey olmak üzere pek çok akedemisyen, yazar ve araştırmacının yeni yazıları ile Genç Adam sitemizi daha güzel konumlara getireceğinden şüphemiz yok. Miladi 2009 - Hicri 1430 yılına girdiğimiz şu günlerde ; 8.Lema’da buyrulduğu üzere :” Ve her kim Allah'a, peygamberine ve iman edenlere dost olursa, şüphe yok ki, ancak Allah'tan yana olanlar üstün geleceklerdir.(Maide 5/56) Ayetinin tecellisine mazhar olabilmek adına yarışmaya devam edeceklerdir.
Ayrıca , gelen maillerin bu denli fazla olması cevabların gecikmesine sebeb olduğundan okurlarımızdan özür dileriz.

Bu çerçevede Genç Adam sitemizde görev almak isteyen, katkı sağlayabilecek siz gönül dostlarının öneri ve tavsiyelerine açık olduğumuzu bildiririz.

Genç Adam Yönetim

Last modified onTuesday, 16 October 2012 21:28
Rate this item
(0 votes)

Add comment


Security code


Refresh

back to top

GENÇ ADAM E-BÜLTEN

ARAMA

BU GÜNLER DE GEÇECEK

ÇATLAYAN RÜYA

ÇARPITILAN BEDDUA!

ŞAHİT OL YA RAB...

Mefkure Yolculuğu