Warning: Declaration of JParameter::loadSetupFile($path) should be compatible with JRegistry::loadSetupFile() in /home/herkul/public_html/gencadam.com/libraries/joomla/html/parameter.php on line 512
Genç Adam | Blog - EasyBlog
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/herkul/public_html/gencadam.com/libraries/joomla/application/application.php on line 481

EasyBlog

This is some blog description about this site

 • Home
  Home This is where you can find all the blog posts throughout the site.
 • Categories
  Categories Displays a list of categories from this blog.
 • Tags
  Tags Displays a list of tags that have been used in the blog.
 • Bloggers
  Bloggers Search for your favorite blogger from this site.
 • Team Blogs
  Team Blogs Find your favorite team blogs here.
 • Login
  Login Login form
Recent blog posts

Posted by on in Genç Bakış

Başbakan Erdoğan'ın her geçen gün hizmet hareketine ve Muhterem Fethullah Gülen'e karşı kullandığı üslup ve tarzını daha ağırlaştırıyor ve çirkinleştiriyor olması herkesin malumu..

Öncesinde MHP lideri Devlet Bahçeli'ye yönelttiği "onun evladı yok o anlamaz" hakaretinden sonra aynı sözü Hocaefendi için  de dile getirmesini beklemiyor değildim açıkcası. Velhasılı öyle de oldu. Hocaefendi için de "onda evlat yok anlamaz.." babın da bir ifade sarf etti.

Aslına bakarsanız ben bu konuda Başbakan Erdoğan'ı çok da haksız bulmuyorum.

Hits: 793
0

17 ve 25 Aralık 2013 Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonu'ndan sonra ülkemiz adeta bir kırılma dönemi yaşadı..

Yolsuzluğun olup olmadığı, ismi geçenlerin bu yolsuzluğu yapıp yapmadıkları sorgulanması gerekirken, bu suç unsuru işleri yapanları ortaya çıkaran savcı ve polisler üzerinden bu operasyonların önü kesilip, AK Parti ve hükümete darbe girişimi yaygarası koparılarak "cemaat yaptı" algısı oluşturma operasyonu başladı.

Hits: 881
0

Posted by on in Genç Bakış

Çok sevdiğim bir arkadaşım, tatlı bir tartışma esnasında cemaat ve Hocaefendiye bakış açısını ifade ederken "tek dini cemaat kendisiymiş gibi davranıyor, hep gündeme gelmek için çabalıyor" vs. babında bir ifade kullandı.

Hayret ettim doğrusu! Zira bunca yıldır muhterem büyüğümüzü dinlerim, okurum, takip ederim ama ne hikmetse ben kendisinin öyle bir yaklaşıma tenezzül ve tevessül ettiğine şahit olmadım. Aksine, kendisinin her zaman tevazu sahibi olduğu kanaati hakim oldu bende. Kendisini yargılayan ve bir 'hiç' hükmünde sayan o kadar sözüne ve davranışına şahit olmuşuzdur ki..

Hits: 659
0

Posted by on in Fasıldan Fasıla

Muhterem Fethullah Gülen Hocaefendi yine engin hoşgörü ve tevazusuyla suskunluğunu bozmuş.

"Kimseye kinimiz ve nefretimiz olamaz. Biz din-diyanet ehli olmayanların bile bize yaptıklarını affetmiş insanlarız. Bize zulmedenlerin zulümlerini affetmeyi düşünmüş ve affetmiş insanlarız. Kardeşlerimizi de elbette affedeceğiz. Ama benim korkum, Allah'ın hukukuna girmişlerse, amme hukuku ihlal etmişlerse, onları affetme yetkisi bize ait değildir. O Allah'a aittir. Ben sizden hizmetlerinize dönmenizi, hangi hakaretler yapılırsa yapılsın, kulaklarınızı tıkayarak rıza ve rıdvandan gözünüzü ayırmamanızı bekliyorum."

Hits: 587
0

BİZİ TAKİP EDİN...

BU GÜNLER DE GEÇECEK

ÇATLAYAN RÜYA

ÇARPITILAN BEDDUA!

ŞAHİT OL YA RAB...

Mefkure Yolculuğu