ARŞİV

Hahamlardan İsrail'e terörist suçlaması

Brüksel’de dün yapılan İsrail’i tel’in, Lübnan ve Filistin’e destek mitinginde Yahudi Haham: "Terörist devlet İsrail dinimizi ve Musevileri rehin aldı" dedi. İşte ilginç sözler.. Brüksel"de dün yapılan İsrail"i tel"in, Lübnan ve Filistin"e destek mitinginin en renkli konuşmacılarından biri olan Haham Shmiel Mordche Borreman, İsrail"in "terör devleti" olduğunu söyledi.
Devamını oku...

Gülen’in beraatına öfkelenen çete, yargıyı etkilemeye çalışıyor

Fethullah Gülen hakkındaki beraat kararının ardından Gülen aleyhindeki haber ve yazılara ağırlık veren Cumhuriyet Gazetesi, kararın bozulması için yargı üzerinde baskı kuruyor. Gülen’in beraat etmesinin ardından Cumhuriyet gazetesinde yapılan Humeyni benzetmesi ve ‘Ayetullah Fethullah’ başlıklı yazıların hakaret içerdiğini belirten Hukukçular Derneği Başkanı Hüsnü Tuna, yapılan yayınların yargıyı yönlendirmeyi amaçladığını söyledi.
Devamını oku...

Gülen, Medeniyetler Çatışması Tezini Çürüttü

Deakin Üniversitesi Öğretim görevlilerinden Yardımcı Profesör Greg Barton, akıl ve kalbi eğitimle geliştirmeyi, diyalog ve hoşgörüyü teşvik eden Fethullah Gülen’in faaliyetleri ile ‘medeniyetler çatışması’ tezini çürüttüğünü söyledi. Avustralya’nın Viktorya eyaletinin en ünlü üniversitelerinden Monash ve Deakin üniversitelerinin ortaklaşa düzenlediği ‘İslam, bireysel güvenlik ve yabancı düşmanlığı’ konulu uluslararası konferans Melbourne’da 25-26 Kasım tarihlerinde gerçekleştirildi.
Devamını oku...
Bu RSS beslemesine abone ol

ARAMA

ARŞİV İÇERİK TAKVİMİ

« Ekim 2018 »
Pzt Sal Çrş Per Cum Cmt Paz
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Herkül Nağme

Herkül Nağme..Ezcümle, M. Fethullah Gülen Hocaefendi'nin bütün eserlerinin, sohbetlerinin, şiirlerinin hep bu nağmeyi terennüm ettiğini söylemek pekâla mümkündür...

BU GÜNLER DE GEÇECEK

ÇATLAYAN RÜYA

ÇARPITILAN BEDDUA!

ŞAHİT OL YA RAB...

Mefkure Yolculuğu